Twitter Organik Takipçi
Twitter Organik Takipçi

Twitter dünyada siyasi, ekonomi, spor ve birçok alanda yer alan bilinen isimlerin takip ettiği, paylaşım yaptığı oldukça fazla sayıda kullanıcıya sahip bir platformdur.

Bu platformun özelliği ise diğer sosyal medya platformları gibi video, resim ya da kişisel kullanım adına renkli içerikler paylaşmak değildir.

Daha çok kısa karakterlerle bir forum gibi kullanılan, TT olabileceğiniz ve kısa paylaşımlarınızın ya da retweet paylaşımlarının çoğalacağı milyonları kapsayan devasa bir platformdur.

Dünyanın en zenginleri, devlet başkanları ve sporcuları Twitter üzerinden tüm önemli duyurularını yapıyorlar. Şirketlerin en önemli açıklamaları dahi Twitter üzerinde basın duyurusu niteliği taşıyor.

Böylesi ciddi ve akıcı bir platformda Twitter Organik Takipçi edinmelisiniz. Peki, ama nasıl? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

Neden Twitter?

Birçok sosyal medya platformu varken neden Twitter diye sorular sorulabiliyor. Yeni kullanıcılar ve eski kullanıcılar birlikte büyüyor. Twitter dünya genelinde milyonlara ulaşmış durumda.

Dilediğiniz en önemli paylaşımı, fikri duyurmanın en ideal yolları arasındadır. Sosyal medya platformlarında yer alan birçok kullanıcı Twitter paylaşımlarını direkt ya da ekran görüntüsüyle paylaşıyor. Takipçi sayınızın giderek artması daha hızlı olabilir.

Twitter;

  • Kısa ve etkili karakterlerle paylaşım imkanı
  • TT olabilme
  • Retweet ile takipçi artırma
  • Sosyal medya hesaplarınıza yönlendirme yapma

Twitter kullanıcıları şuan kemikleşmiş bir yapıya sahiptir. TT olan birçok paylaşımın dünya genelinde okunduğu, yorumların sürekli takip edildiği ve en iyi etkileşim sağlayan sosyal ağlar arasında yer alıyor. Twitter takipçilerinizi artırmak için bazı taktiklerden bahsedeceğiz. Bu şekilde tüm sosyal medya platformlarınızı ayakta tutacağınız çözümlerin Twitter sayesinde kolaylıkla çözümlendiğini görebilirsiniz.

Sosyal Medya hesaplarınızdan Twitter Paylaşımlarınızı Yapın

Sosyal medya hesaplarının her biri günümüzde ciddi bir ivme yakaladı. Dolayısıyla, Twitter paylaşımlarınızın siz ya da diğer kullanıcılar tarafından hesaplarınızda, diğer grup ve sayfalarda paylaşılması sizleri kısa sürede Trend Topic yapacaktır.

Takipçi kazanmak adına daha ilgi çekici paylaşımlar yapmanız gerekebilir. Öncelikle en fazla takip edilen konular hakkında paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu paylaşımlarınızı yorum olarak da yapmanız mümkündür.

Sosyal Medya Takipçilerinizi Twitter’a Yönlendirin

Sosyal medya platformlarınızın ayrıcalıklarından yararlanabilir ve doğru bir yönlendirme yapabilirsiniz. Paylaşımlarınızı takip etmeleri adına öncelikle bir hesaptan keşfedilmeniz gerekir.

Bu anlamda bazı destekler alabilirsiniz. Bazı sitelerde sosyal medya hesaplarınıza takipçi desteği ile işe başlayarak belirli bir takipçi sayına ulaşırsınız.

TT Olmak İçin Güncel Konularda Paylaşım Yapın

Twitter üzerinden takip edilen isimleri takip edebilir, en önemli detayları yakalayarak retweet yapabilirsiniz. Güncel konularda en fazla arama yapılan bazı kritik yorumlar olabilir. Özellikle dev isimlerin bazı yorum satır aralarında belirttiği özel ifadelere ulaşarak paylaşımlar yapabilirsiniz.

Video linklerini paylaşabilir, kendinize özgü fikirlerinizi etkili olarak sunabilirsiniz. Dikkat çekmek adına yasal olmayan ya da tehlikeli paylaşımlardan uzak durmanızda fayda var.

Twitter Organik Takipçi
Twitter Organik Takipçi

Twitter Takipçi Desteği Satın Alın

Twitter platformuna yeni başlıyor olabilirsiniz. Fikirlerinize güveniyor ancak yeteri kadar dikkat çekemiyorsanız o halde takipçi desteği alarak insanların sizleri keşfetmesini sağlayın.

Kendinize ait olan salt çevreniz onlarca olurken, Twitter dünyasında milyonların yer aldığını unutmayın. Milyonlarca kişiyi kendinize çekemeseniz de sizlere yetecek bir sayıya kısa sürede destek sayesinde ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya takipçilerinizin olması halinde kısa duyuru, hikaye ya da paylaşımlarla Twitter profilinize yeni takipçiler kazandırmanız çok kolay olacak.

Twitter üzerinden yaptığınız her paylaşımı link olarak sayfa yorumlarında paylaşarak dikkat çekebilirsiniz. Yorumlarda fark eden kişiler elbette sayfanızı merak edecek ve hemen takibe başlayacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir