Nen Var Logo Black-Black
Hakkımızda – “Nen Var” Nedir?

Nen Var Nedir?

Nen Var – Evergreen İçerik Platformu; 19.02.2021 tarihinde yayın hayatına başlamış olan, “evergreen içerik” yer sağlayıcısıdır.

İsminden de anlaşılacağı üzere, bir yeşilçam repliği olan “Nen Var Kuzum“dan alıntılanmıştır.

Çok zengin bir içerik veritabanına sahip olan Nen Var; Nasıl yapılır?, Nedir?, Ne demek? gibi sorulara cevap veren özgün içerikler oluşturarak, ziyaretçilerine sunmakta, Yayınlanmış içerikler de periyodik olarak güncellenmektedir.

Ayrıca yayınlanan tüm içerikler, eş zamanlı olarak Google News gibi 10’a yakın sosyal medya platformunda da yayınlanmakta/duyurulmaktadır.

Nenvar.com üzerinde yer alan tüm içerikler, kendi bünyemizde bulunan yazar ve editör ekibi tarafından “özgün” olarak oluşturuluyor olup, zaman zaman freelancer yazarlardan da destek alınmaktadır.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana, hepsi alanında uzman ekibimizle en doğru bilgileri daha anlaşılır bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktayız.

Bu hususta; Her geçen gün kitle ve ziyaretçilerimizin arttığı bu platformumuzda, tüm içeriklere çok hızlı, çok kolay ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayrıca bizi aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.