Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma
Instagram ile Youtube İzlenme Sayısı Artırma

Yeni güncellemelerin ardından Instagram’da pek çok yenilik arasında, Instagram hikayesi üzerinden youtube link paylaşımı da eklendi. Bu link paylaşımı izlenme sayısını ciddi ölçüde arttırma özelliğine sahip.

Youtube platformu; görüntülenme ve izlenme sayılarına bakarak içerik üretmiş olan kullanıcılarına para ödüyor.

Bu sebeple pek çok içerik üreticisi olan kişi, her sosyal medya platformu üzerinden youtube hesabına link bağlantısıyla yönlendirme sağlıyor. Instagram çoğunun Youtube içeriklerini izlediği biliniyor.

Bu durumu avantaja çevirmeyi isteyen pek çok Instagram kullanıcısı mevcuttur. Artık tüm Instagram hesaplarından kullanıcılar hikâye kısmına link veriyor. Bu sayede, instagram kullanarak youtube izlenme sayısı artırma yoluna başvuruyorlar.

Instagram ile Youtube İzlenme Sayısı Artırma Nasıl Yapılır?

Instagram bireysel ve işletme hesapların kullanımına yönelik olarak bir hikâye özelliğini sundu. Bu özellik sayesinde de takipte olmayan bireyler tarafından da hikâyeler görüntülenebiliyor.

Instagram sayfasına bakmaya üşenen pek çok kişinin hikâyelere rutin şekilde bakması sonucu tüm kişiler hikâyede paylaşımlarını oldukça artırmış duruma geliyor. Özellikle Instagram’dan paylaşılan videolar artık hem kısa hem de uzun video olarak sürdürülüyor.

Neden Instagram Üzerinden Youtube Bağlantısı Paylaşmak Önemlidir?

Kullanıcılar tarafından daha çok kişiye ulaşım sağlamak, içerik oluşturan Youtube sayfalarına daha fazla abone kazandırabilmek adına bağlantılar tüm sosyal medya platformlarından paylaşılıyor. Bunun sebebi Youtube platformunun artık yeni bir kazanç kapısı olmasından kaynaklanıyor.

Yeni dünyada gelişmekte olan teknoloji ile beraber dijital ortamdan işler yapmak, paylaşımlarda bulunmak oldukça popüler hale gelmiş durumda. Youtube platformunda içerik üretiyor olmak ve sosyal medyada fenomen biri haline gelmek isteyen bireylerin bu doğrultuda farklı ve çeşitli stratejik planlar yapması zaruri hale geliyor.

Instagramda Youtube Bağlantı Linki Nasıl Paylaşılır?

Instagram üzerinden herhangi bir youtube bağlantısı verebilmek için videoda bulunan paylaşma seçeneklerinden bağlantıyı kopyala ifadesine tıklamanız yeterlidir. Bağlantı için Instagram kullanıp izlenme sayınızı arttırmış olursunuz.

Youtube linklerini paylaşabilmek için,

  • Youtube bağlantısını kopyalayın,
  • Instagram hesabınızdaki sayfanızı açın,
  • Hikâyeyi paylaş bölümüne gidin,
  • Hikâye kısmında alt tarafa gelerek bağlantı paylaş bölümüne tıklayın,
  • Bağlantıdaki linki kolayca yapıştırın,
  • Videonuzu anında paylaşın.

Bu işlemin sonunda Instagram kullanıp Youtube izlenme sayısı artırma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma
Instagram ile Youtube İzlenme Sayısı Artırma

Youtube Bağlantısını Instagram’da Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Youtube bağlantısını Instagram sayfanızda ne kadar çok paylaşırsanız ve bu linki daha çok platformda paylaşırsanız, Youtube kanalınızın görüntülenme ve izlenme sayısına da o denli bir fayda sağlamış olursunuz. Özellikle de dünya genelinde milyonlarca, her yaş aralığına hitap eden geniş bir kullanıcıya sahip olan sosyal medya devleri arasında yer alan Instagram’da paylaşmak her daim avantajlı bir durumdur.

Youtube izlenme ve görüntülenme sayınız hızlı bir biçimde artıracak ve kaç kullanıcının Instagram üzerinden paylaştığınız linke tıklayarak videonuzu gördüğünü rahat bir şekilde tespit edeceksiniz. Özellikle paylaşımlarınızı beğenmeyenleri, onları görüntüleyen kişiler anında ortaya da çıkacaktır.

Sizler de organik olarak kimlerin Youtube linkinizi ziyaret ettiğiniz, Youtube sayfanızın istatistiklerinden kolay şekilde kontrol edebileceksiniz. En önemli olan paylaşım siteleri artık muhakkak Youtube ile beraber bir işbirliği içerisine giriyorlar. Aynı zamanda Youtube videolarınıza Instagram hesaplarınızın linkinizi yazabilir, anında bu Instagram sayfanıza yönlendirmeyi yapabilirisiniz.

Dikkat çekmeniz adına gereken bütün donelere sahip olarak bu kullanıcıların desteğiyle keşfet özelliğinde yerinizi alabilirsiniz. Dijital platformları değerlendirmek sizin elinizdedir ve bunu değerlendiren kendisine bir kazanç kapılarını hızlıca aralıyor.

Instagram ile Youtube İzlenme Sayısı Artırma nasıl yapılır öğrendiğinize göre, Sizler de hemen hikâyelerinize Youtube bağlantısı vererek anında Youtube videolarınızın beğenilme ve izlenme görüntülerinde yaşanan hızlı istatistik trafiğinin keyfini çıkarın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir