Pubg Mobile Hızlandırma
Pubg Mobile Hızlandırma

Pubg günümüzde sıklıkla oynanan ve sevilen bir oyun olarak geçmektedir. Sizler pubg deneyimini iyi ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere pubg Mobile hızlandırma yöntemlerini anlatacağız. Cihazınızda yeterli bir donanıma sahip olmamasından kaynaklı olarak bağlantınızda sorun olabilir.

Bunlara dikkat ederek de sizler hızlandırma yöntemlerine bakabilirsiniz. Pubg Mobile hızlı bir şekilde oynandığı zaman hem zevk verir hem de sizleri daha iyi oyuna adapte olmanızı sağlar. Bu nedenle pubg Mobile’nızı hızlandırmak için gerekli yöntemler sizlere sunulmaktadır.

Pubg Mobile Hızlandırma Yöntemi

Sizler eğer pubg Mobile oynuyorsanız kullandığımız bağlantının ne kadar bir kaliteye sahip olduğunu tespit etmeniz oldukça önemlidir ve gereklidir. Çünkü cihazınızın bağlı olduğu internet eğer düşük bir hızlı çalışan orta bir seviye modem ile bağlantı yaşıyorsa bu muhtemelen size problem yaşatacaktır.

Aynı şekilde wi-fi sayısına bağlanan kişi sayısının da fazlalığı bu hızı yavaşlatacak unsurlardandır. Sizler bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız pubg Mobile hızınızın düşük olması gayet normaldir. Sizler bu sorunlarla karşılaşmamak için detaylı bir inceleme yaparak internetiniz ile olan bağlantı öğrenmeniz gereklidir.

Bağlantınız Ne Kadar İyi?

Sizler pubg Mobile oynarken eğer bir hücresel veriyi kullanıyorsanız bazı hızlandırma yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Pubg Mobile oynarken eğer kullandığınız araçlar hareket halindeyken alakasız bir şekilde donma veya ışınlanma gibi durumlar ile karşılaştığınız müddetçe bunun hızla ilgili bir bağlantı olduğunu ve bunun büyük bir sorun olduğunu bilmeniz gereklidir.

Ancak bunu düzeltmek oldukça kolaydır. Eğer siz pubg Mobile oynarken bunun evdeki bağlandığımız internetten farklı bir problem yaşadığımızı anlarsanız. Hücresel veriyi kullanarak bu problemi kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.

1n modem üzerinden ara yüzünü kullanarak farklı bir wi-fi şifresi kullanarak o bağlantıyı tek siz kullanmayı ve öyle bir şekilde oyun oynamayı deneyin.

Bu da hız katacaktır ve problem ortadan kalkacaktır. Bu işlemin gerçekleştirdiğiniz halde bir düzelme görülmüyorsa da bağlantınızı hız testi yapmayı deneyin. Ardından bu testi yaptıktan sonra gecikme süresi olarak 80ms üzerinde bir değer tespit edersiniz. İnternet sağlayıcıları ile bir iletişime geçmek ve bu sorunu halletmek üzere konuşma yapmanız gereklidir.

Grafik Ayarları Hakkında Bilgi

Kızlar eğer takılma veya hızının yavaşlaması gibi problemlerin cihaz ve ayarlardan kaynaklı olduğuna dair bir kesin sonuç aldıysanız hayat kurtaran bir ipucu ile karşınızdayız. Pubg Mobile girdikten sonra oradaki ayarlar kısmında grafikler kısmına göz atmanız gerekir.

Gölgeler ve düzgünleştirme gibi performans problemine yüksek etki eden seçenekleri kapatmanız gerekir. Bu size iki katı kadar bir hız kazandıracaktır. Ayrıca cihazınızın gereksiz şarj etmesine sebep olacak ayrıntıları da kapatmış olursunuz.

Pubg Mobile Hızlandırma
Pubg Mobile Hızlandırma

Pubg Mobile Hızlandırma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizler eğer pubg Mobile hızlandırma işlemini kendi internetinizden değil cihazın sorunlarından veya ayarlar kısmından olduğunu tespit ettiğiniz müddetçe hızlandırma yöntemlerine bakabilirsiniz.

Bu işlemi detaylı bir şekilde öğrenerek sorunların nereden kaynaklandığı gerektiğini dikkat etmeniz gerekir. Buna göre ayrıntılı bilgi sahibi olmanız gereklidir. Aynı zamanda bu hızlandırma işlemi evinizin wi-fi internetinden kaynaklı ise bu soruna da kesin olarak bir çözüm bularak internet sağlayıcısı ile bir iletişime geçmeniz ve bu işlemi halletmeniz gereklidir.

Bağlantı sorunlarınızı kolay bir şekilde hallettikten sonra hala pubg Mobil hızınız yavaş ise pubg Mobile ayarlar kısmından gereksiz işlemleri kapatarak bu hızlandırma işlemi için bir işlem gerçekleştirmiş olursunuz.

Sizlere bu yazımızda pubg Mobile hızlandırma işlemlerinin nasıl yapılacağını sunduk. Bu bilgilerden yararlanarak pubg Mobile hızlandırma yöntemini ve hızlandığını alırken neye dikkat edilmesi gerektiği hakkında detaylı bilgiler de bulabilirsiniz. Pubg Mobile hızlı bir şekilde oynayarak herhangi bir donma sürecine maruz kalmazsınız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir